Sportowe Podsumowanie Dnia – 19 marca 2021 (piątek)

Sportowe Podsumowanie Dnia

Sportowe Podsumowanie Dnia - 4.kwietnia 2021 (niedziela)

Znamy pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów I Ligi Europy. Sensacyjny finał w turnieju ATP w Dubaju. Cracovia lepsza od GKS Tychy w piątym meczu półfinałowym w hokeju. Zapraszamy na Sportowe Podsumowanie Dnia – 19 marca 2021.

Piłka nożna

Znamy ćwierćfinałowe pary w europejskich pucharach. W Lidze Mistrzów czeka nas hit pomiędzy Bayernem Monachium a PSG. Dużo emocji powinny również zapewnić starcia Realu Madryt z Liverpoolem, a także Manchesteru City z Borussią Dortmund. Ostanią parę tworzą Chelsea i FC Porto. W rozgrywkach Ligi Europy najciekawszym starciem będzie pojedynek Ajaxu Amsterdam z AS Romą. W innych pojedynkach zmierzą się Granada z Manchester United, Arsenal i Slavia Praga oraz Dinamo Zagrzeb z Villarealem.

Tenis

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw w półfinałowych starciach w ATP w Dubaju. Do finału nie awansował żaden z rozstawionych zawodników. W pierwszym meczu Lloyd Harris wyeliminował Denisa Shapovalova 6-7 (5-7), 6-4, 7-6 (8-6). Przypomnijmy, że reprezentant RPA ma zaledwie 24 lata i zajmuje obecnie 81 miejsce w rankingu ATP. Przeciwnikiem Harrisa będzie Rosjanin Asłan Karacjew, który pokonał Andrieja Rublowa 6-2, 4-6, 6-4. Rosjanin zajmuje obecnie 42 miejsce w rankingu ATP i pnie się do góry. W lutym doszedł do półfinału Australian Open, gdzie przegrał z Novakiem Djokoviciem. Finał turnieju w Dubaju już w sobotę.

Hokej

Cracovia pokonała faworyzowany GKS Tychy w hokeju na lodzie. W pierwszej kwarcie kibice w Tychach nie doczekali się żadnych bramek. W drugiej części spotkania Pasy przejęły inicjatywę i objęły prowadzenie 2:0. Trzecia kwarta przyniosła kolejną bramkę dla gości. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla zespołu z Krakowa. Zwycięstwo Cracovii oznacza, że objęła ona prowadzenie w rywalizacji 3:2.