Sportowe Podsumowanie Dnia – 20 marca 2021

Sportowe Podsumowanie Dnia

Sportowe Podsumowanie Dnia - 4.kwietnia 2021 (niedziela)

Marcin Pudzianowski pokonał swojego zastępczego rywala w minutę i 12 sekund. Włókniarz Częstochowa z nowym zawodnikiem. Zapraszamy na Sportowe Podsumowanie Dnia – 20 marca 2021.

Zapraszamy na Sportowe Podsumowanie Dnia – 20 marca 2021.

Piłka nożna

Zmarł legendarny piłkarz Leeds United – Peter Lorimer. Były reprezentant Szkocji odszedł w wieku 74 lat, ponieważ zmagał się z poważną chorobą.

Leeds United z wielkim smutkiem przyjął informację o śmierci legendy naszego klubu, Petera Lorimera, dzisiejszego ranka w wieku 74 lat po ciężkiej i długotrwałej chorobie – poinformował klub z hrabstwa West Yorkshire.

Lorimer zdobył dwa tytuły mistrzowskie, Puchar Anglii i Puchar Ligi. Został najlepszym strzelcem w historii Leeds United.

Cześć jego pamięci.

Boks

Mariusz Pudzianowski pokonał swojego zastępczego rywala w bardzo szybkim czasie. Początkowo miał on walczyć z Serigne Ousmane „Bombardier” Dia, ten jednak doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Wykluczyło to udział Senegalczyka w starciu z Polakiem. Pudzianowski zmierzył się ostatecznie z Nikolą Milanoviciem. Był to debiut w MMA zawodnika pochodzącego z Serbii. Pudzianowski pokonał swojego rywala w parterze. Cały pojedynek trwał tylko minutę i 12 sekund. Podziękował mu za walkę:

Brawa dla ciebie, że się zgodziłeś. Byłem przygotowany naprawdę dobrze. Nie bałem się walki z „Bombardierem”. Nie mogłem jednak pokazać tego, co chciałem. Czasami siła wyższa się dzieje.

Żużel

Szymon Ludwiczak po udanej jeździe na miniżużlu postanowił rozpocząć nową przygodę w klubie Włókniarza Częstochowa. Pod okiem trenera Piotra Świderskiego będzie rozwijał swój talent, aby móc dobrze zaprezentować się na ekstraligowych torach. Na jego debiut pozostanie nam jeszcze poczekać, ponieważ nie ukończył 16 roku życia, co jest wymagane, aby startować w lidze.

Miło nam jest poinformować, że nasz zawodnik Szymon Ludwiczak zainteresował swoją jazdą oraz osiągnięciami na torze klub Eltrox Włókniarz Częstochowa i w dniu dzisiejszym stał się członkiem Lwiej rodziny tak jak inny nasz wychowanek Kacper Woryna.

Szymonowi Zarząd Klubu, Trener oraz Koledzy z Rybek Rybnik dziękują za godne reprezentowanie naszego klubu, życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w dużym żużlu – poinformował na swoim profilu były klub Ludwiczaka.

ZOBACZ TAKŻE:

Sportowe Podsumowanie Dnia – 19 marca 2021 (piątek)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *