Siatkówka Plażowa – Polacy gorsi od Niemców | TOKIO 2020

Siatkówka Plażowa

twitter.com/PolskaSiatkowka

Polacy gorsi od Niemców! Bartosz Łosiak oraz Piotr Kantor nie zdołali pokonać Juliusa Thole i Clemensa Wicklera. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 (20-22,16-21).

Przebłyski i straty

W pierwszym secie Polacy mieli znakomite oraz beznadziejne momenty. Potrafili wyjść na 4 punkty przewagi, aby chwilę później ową przewagę stracić. Gorąco zrobiło się w samej końcówce, gdzie w kluczowej części seta traciliśmy 2 punkty i przegraliśmy 20-22.

Przegrana walka o tie-break

Set drugi wciąż bardzo wyrównany, ale jednak ze wskazaniem na Polaków. Para Łosiak/Kantor popełniała sporo błędów, ale praktycznie nie oddawała prowadzenia. Tak było do okolic połowy seta. Wtedy Niemcy odrobili stratę i zaczęli wypracowywać przewagę. Ostatecznie mieli aż 4 piłki meczowe i wygrali 21-16.