Sportowe Podsumowanie Dnia

Sportowe Podsumowanie Dnia - 4.kwietnia 2021 (niedziela)

Dobre występy polskich piłkarzy i rozczarowanie w Zakopanem. Co wydarzyło się 15 stycznia? Zapraszamy na Sportowe Podsumowanie Dnia!

Piłka Nożna

• W spotkaniu 19. kolejki Bundesligi Bayern Monachium pokonał 1.FC Koeln 4:0. Hat-tricka ustrzelił Robert Lewandowski. Tym samym Polak ma już 23 strzelone bramki w tym sezonie i trzysta trafień we wszystkich występach w niemieckiej ekstraklasie.
  • Karol Świderski strzelił gola dla PAOK-u Saloniki, który wygrał u siebie z OFI Kreta 3:0. To czwarta ligowa bramka 24-letniego napastnika w sezonie. Co ciekawe Polak pojawił się na boisku w 80 minucie, a niespełna 4 minuty później cieszył się z trafienia.
  • Wojciech Szczęsny zachował czyste konto, a jego Juventus pokonał Udinese 2:0. Bramki dla Starej Damy zdobyli Dybala oraz McKennie.
  • Do niebezpiecznej sytuacji doszło w trakcie spotkania Pucharu Króla rozegranego między dwiema drużynami z Sevilli. Chwilę po bramce zdobytej przez Fekira w stronę boiska zaczęły spadać różne przedmioty. Jednym z nich trafiony został Joan Jordan.

Skoki Narciarskie

• Pod nieobecność Stocha i Kubackiego nasza reprezentacja spisała się bardzo słabo. Przez długi czas tocząc walkę z Rosjanami o miejsce w pierwszej SZÓSTCE. Ostatecznie Polacy zajęli właśnie szóstą pozycję. Wygrała Słowenia. Miejsce na podium uzupełnili Niemcy i Japończycy.

Siatkówka

• Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała na wyjeździe zespół beniaminka – LUK Lublin 3-1. Wynik tylko z pozoru wydaje się być łatwym zwycięstwem. W praktyce wszystkie 4 sety były bardzo wyrównane. Ostatecznie lider oddał tylko drugiego seta. Poszczególne partie kończyły się następującymi wynikami 18:25, 25:22, 22:25, 25:27.