Romano: Lewandowski uzgodnił warunki

Lewandowski UZGODNIŁ WARUNKI

Zródło: commons.wikimedia.org/Богдан Заяц

Jak informuje Fabrizio Romano – Lewandowski uzgodnił warunki.  Na przeszkodzie transferu uparcie stoi jednak aktualny pracodawca Lewego. Rzekomo pojawiła się jednak opcja, w której monachijczycy zgodzą się na transfer. Jednocześnie mówi się o ustnym porozumieniu napastnika z FC Barceloną.

W Hiszpanii mówi się, że zarówno długość kontraktu, jak i wymagania finansowe nie stanowią problemu dla Katalończyków. Dodatkowo, jak twierdzi dobrze poinformowany ekspert transferowy – Fabrizio Romano, Robert Lewandowski uzgodnił warunki z Dumą Katalonii i istnieje ustne porozumienie co do warunków umowy. Reprezentant Polski miałby podpisać trzyletni kontrakt. 

Co musi się stać, żeby Bayern „wypuścił” Lewandowskiego? 

Według „Sky” Lewandowski dostanie zgodę na upuszczenie klubu, ale tylko w przypadku pozyskania Sasa Kalajdzica lub Sadio Mané na Säbener Straße.

Obaj zawodnicy są obecnie wymieniani wokół Bayernu jako główni kandydaci na potencjalnego następcę Lewandowskiego. Doradca Kalajdzica był już nawet w Monachium. Za swojego środkowego napastnika VfB Stuttgart domaga się około 20-25 milionów euro. W walce o tego zawodnika Bayern ma jednak mocnego konkurenta, ponieważ mocno zainteresowany jest również zespół BVB. 

Tymczasem Mané byłby jeszcze droższy niż Kalajdzic. 30-latek prawdopodobnie mógłby opuścić Liverpool za kwotę w okolicach 50 milionów euro.


Zobacz także – TUTAJ
Obserwuj nas na Facebooku – TUTAJ 

DOŁĄCZ DO GRUPY SPOŁECZNOŚCIOWEJ – KRÓTKO O SPORCIE  I ROZMAWIAJ O SPORCIE Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz oprogramowania do blokowania reklam.  

Wyłącz AdBlock i wspomóż Nas w działaniu! 

ODŚWIEŻ
Powered By
CHP Adblock Detector Plugin | Codehelppro