Alon Turgeman wraca do Wisły Kraków? Koszulka Białej Gwiazdy w Izraelu

Wisła Kraków Turgeman

Fot. Jakub Wolski

Przy Reymonta mają ostatnimi czasy mało powodów do optymizmu. W morzu nieszczęść zaczął jednak mrugać promyk nadziei. Alon Turgeman – jedyny bramkostrzelny napastnik, jaki grał przy Reymonta od czasów Carlitosa, może wrócić do Krakowa!

Powody odejścia

Izraelczyk pomimo krótkiego pobytu w Krakowie jest świetnie pamiętany przez fanów. Powszechna jest opinia, że po Carlosie Lopezie był to jedyny prawdziwy napastnik. Turgeman strzelił 6 bramek w zaledwie 9 spotkaniach. Zresztą gdy spojrzymy na karierę 31-latka, przekonamy się, że jeśli tylko nie jest kontuzjowany, strzela bardzo regularnie. Do Wisły został wypożyczony z Austrii Wiedeń przez swoją wysoką pensję. Niestety szybko złapał kontuzję i krakowski klub nie chciał ryzykować, płacąc wysoką cenę za zawodnika z tak poważnym urazem. 

Problem w ataku

Wisła Kraków w chwili obecnej ma całą masę problemów. Kluczowym jest jednak brak napastnika. Biała Gwiazda ma z tym problemy mniej więcej odkąd przeminął okres świetności Pawła Brożka. Czyli już dość długo. Na razie do drużyny dołączył Michał Żyro, ale to może nie wystarczyć, żeby wzmocnić formację ofensywną. Ondrasek i Sobol nie będą raczej aspirować do miana króla strzelców, a nie można wszystkiego zrzucić na barki Luisa Fernandeza.

Relacja

Skąd to całe zamieszanie? Przez innego byłego piłkarza Wisły. Dudu Biton, który również jest ciepło wspominany przez krakowskich kibiców, pochwalił się zdjęciem w relacji na swoim Instagramie. Przedstawia ono pomocnika w koszulce treningowej Wisły obejmującego koleżeńsko Alona Turgemana. Dodatkowo na zdjęciu znalazło się oznaczenie klubu z Krakowa. Warto tutaj wspomnieć, że to właśnie Biton doradzał swojemu rodakowi, aby przyszedł 3 lata temu na wypożyczenie do Białej Gwiazdy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz oprogramowania do blokowania reklam.  

Wyłącz AdBlock i wspomóż Nas w działaniu! 

ODŚWIEŻ
Powered By
CHP Adblock Detector Plugin | Codehelppro